ATM-

Android  APT  ATM  Bot  BigBrother  Bluetooth  BotNet  Bugy  Cloud  Creck  Exploit  Fingerpriting  Goog. Hack  Hacker  Hardware  ICS  Incidenty  iOS  IoT  Krimi  Teror  Linux  Mac  Mobil  Outsourcing  Open Source  Phishing  Rootkit  Ransom  RFID  Soc.inžen.  Sociální sítě  Spam  Steganografie  Šifrování  Tor  TV  Útoky  Viry  Virtualizace  WiFi  Zranitelnosti

 

Název

Obrázek

Popis

Počítačové viry

Jedná se o počítačový kód, který má za úkol infiltrovat počítač a vykonat další funkce.

POS swap Attacks

Když budete platit účtu v restauraci u stolu s použitím point-of-sale stroj, jste si jistý, že je to legální? V posledních třech měsících, Toronto a Peel policie objevili mnohé, které nejsou. V čem je nejnovější finanční podvody, podvodníci využívají rozptýlení techniky pro nahrazení stroje, obchodníci 's jejich vlastní, policie říká. Na konci dne, vytvářejí další rozptýlení opět vytáhnout spínač. S využitím informací přivedený zákazníků, včetně údajů PIN, zločinci reprodukují kreditní karty alarmující rychlostí.

Zranitelnosti

Vulnerebility je záznam o chybě počítačového softwaru ze specifikacemi

ATM Virus

ATM virus. Speciální navržen pro ATM terminály.

Fyzický útok

Tato kategorie se vztahuje k jakémukoli pokusu vyloupit ATM v hotovosti v trezoru. Metody fyzických útoků zahrnují pevné a plynové výbušniny, jakož i odstranění bankomat ze serveru a pak používat jiné způsoby, jak získat přístup k trezoru.

ATM Skimming

Typ podvodu, který nastane, když je bankomat napaden skimming zařízení , čtečka karet, která může být skrytá, aby vypadal jako součást stroje . Čtečka karet uloží uživatelů "číslo karty a PIN kód , který je pak replikována do padělanou kopii pro krádež .

POS Skimming

Zločinci jsou schopni nelegálně kopírovat informace uložené na magnetickém proužku (černý pás) na zadní straně Vaší platební karty, a využít informace, ukrást vaše peníze.

Card Fraund

Podvody s kreditními kartami je rozsáhlý termín pro krádež a podvod spáchal používání nebo zahrnující platební karty , například kreditní karty nebo karty debetní , jako podvodné zdroj finančních prostředků v transakci. Cílem může být získání zboží bez placení, nebo neoprávněně získat finanční prostředky z účtu. Podvody s kreditními kartami je také doplňkem krádeži identity . Podle Spojených států Federal Trade Commission , zatímco krádež identity byla držel stálý za posledních několik let, zaznamenali nárůst 21 procent v roce 2008. Nicméně, podvody s kreditními kartami, že trestný čin, který většina lidí spojuje s ID krádeže, poklesly jako procento všech krádeže identity stížností pro šestý rok v řadě

Card Trapping

Soutisku je kradení samotné fyzické karty prostřednictvím zařízení, připevněného k bankomatu. V pre-EMV nebo chip-and-podpisu prostředí, PIN nemusí být ohrožena. Opět platí, že schopnost bezkontaktní může pomoci. Například NCR pomohl vypustit jako první na světě kohoutek a pin ATM s použitím ANZ SelfServ 23 a bezkontaktní technologii EMV.

Transaction Reversal Fraud

TRF zahrnuje vytvoření chyby, které dělá to vypadalo, jako by hotovost nebyl vydán. Účet se znovu připsána částka "zrušit", ale trestní kapsy peníze. Mohlo by to být fyzicky uchopit (podobně jako v hotovosti přesahů) nebo korupce zprávy transakce.

Cash Trapping

Za normálních okolností poměrně nízká hodnota, podvodník bude používat zařízení fyzicky past na peníze, které se dávkuje a přijít ke shromažďování, jakmile zákazník opustil místo ATM.

Logical Attacks

Logické útoky jsou stále hlavní a rostoucí způsob útoku, a ten, který má potenciál způsobit velké množství ztrát. V tomto typu útoku, externích elektronických přístrojů, nebo jiným škodlivým softwarem ve použit v trestné činnosti. Tyto nástroje se používají k tomu, aby trestní vzít fyzickou kontrolu dávkovače ATM vybrat peníze, které bývá nazýváno "cash-out" nebo "jackpotting", jak se stroj začne plivat účty jako kasino herního automatu.