Seriály Administrace - Úvod  Školení  Sylaby 

Úvod  Úvod do informatiky (8)   Počítačové sítě (33)   Operační systémy (5)   Programování (17)   Hardware (27)   Software (2)   Administrace (4)   Bezpečnost (25)   Management (8)   Technologie (14)   Matematika  Jazyky  Vše

 

Název

Obrázek

Popis

LDAP adresářové servery pro správu uživatelských

Výsledek obrázku pro LDAP adresářové servery pro správu uživatelských

Správa uživatelských identit. Identity management „IDM“ je infrastruktura a business procesy pro správu celého životního cyklu a následného využití, zahrnující definici prvků, ověřování a oprávnění. IDM pokrývá firemní procesy aplikované na všechny provozní operace v celé ICTinfrastruktuře. Identita v rámci IDM může být spojena s uživatelem, službou, zařízením nebo komunitou.

SAP ERP

Výsledek obrázku pro SAP ERP

Metodická příručka systému SAP ERP

Active Directory v přípravě

Výsledek obrázku pro active directory

je v informatice název adresářových služeb LDAP implementované firmou Microsoft pro řadu systémů Windows NT. Active Directory byla představena ve Windows 2000 jako nástupce Domény Windows, který umožňoval pro centrální uchování informací využít stromovou strukturu databáze.

Group Policy v přípravě

Výsledek obrázku pro group policy

Skupinová politika (anglicky Group Policy) je sada předvoleb v operačních systémech rodiny Windows NT pro nastavení chování systému. Pomocí ní lze v prostředí Active Directory centrálně spravovat nastavení systému, aplikací i uživatelů.

PowerShell

Stahuj

PowerShell základní znalosti

Příkazový řádek

Výsledek obrázku pro příkazový řádek

Základní znalosti příkazového řádku.