Studijní plány - Úvod  Studijní plán (3)  Online kurzy (16)  IT Kurzy a certifikace  Technické vybavení PC  Knihy  Video  Přípravka na VS

Cyber Specialista  Správce Sítě  Správce systému 

 

Název

Obrázek

Popis

Správce systému Výsledek obrázku pro IT správce systémuSprávce informačních technologií navrhuje, implementuje, udržuje a zajišťuje správu operačních systémů počítačů, softwarových aplikací a počítačových sítí.

Cyber Specialist

Výsledek obrázku pro Cyber SpecialistaKybernetická bezpečnost (Cyber Security) je odvětví výpočetní techniky známé jako informační bezpečnost, uplatňované jak u počítačů tak i sítí. Cílem informační bezpečnosti je ochrana Informací a majetku před krádeží, korupcí, nebo přírodní katastrofou, přičemž informace a majetek musí zůstat přístupné a produktivní jeho předpokládaným uživatelům.
Správce Sítě Související obrázekOdstraňuje případné poruchy, případně objednává servis od specializované firmy. Zajišťuje ochranu dat, jejich zálohování a ochranu proti virům. Provádí optimalizaci provozu sítě vzhledem k potřebám uživatelů. Zajišťuje nákup a provádí instalaci nových počítačů a jejich příslušenství a nového softwaru, zaškoluje uživatele. Zajišťuje připojení sítě na internet, případně připojení do sítě nadřízené organizace.