Druhy Hackingu -

Hacking  Historie  Manifest  Dělení  Hack. skupiny  Hackeři  Druhy hack.  Techniky  Počítačový útok  Nástroje  Ceník služeb  Hacking Team  Most Wanted

 

Název

Obrázek

Popis

Bio Hacking

Výsledek obrázku pro biohacking

Pojem biohacking je používán zejména ve smyslu svobodných úprav vlastního organismu sloužících ke zlepšení jeho vlastností za pomoci chemikálií, implantátů či jiných prostředků. Postupy a výsledky experimentů jsou sdíleny s ostatními, aby podobná vylepšení byla všeobecně dostupná. Dbá se také na etické otázky a bezpečnostní rizika.

Hardware hacking

Výsledek obrázku pro hardware hacking

Hardware Hacking je termín pro označení modifikace (úprav) počítačových, síťových nebo herních hardware zařízení (komponentů) nebo jejich elekronických částí. Nejznámější modifikace jsou spojovány s Play Station (přidání chipu), procesorem Motorola nebo Access Pointem Linksys.

Software hacking

Výsledek obrázku pro software hacking

Cracker (též black hat) je v informatice označení pro člověka, který zneužívá své vědomosti o počítačové bezpečnosti ke svému prospěchu při průnicích do software. Cracker musí mít dobré znalosti o principech fungování počítačů (informační technologie), programování, počítačové bezpečnosti, kryptografii a podobně. Nevhodným návrhovým vzorem programů a existencí programátorských chyb vznikají v software zranitelnosti, které lze využít naprogramováním exploitu.