First Safety

 

Safety Free

Název

Obrázek

Popis

Stahuj

1.Antivirus

Avast Free Antivirus

Hlavní obrazovka - náhled

Avast Free Antivirus je oblíbený antivir, který zajišťuje neustálou bezplatnou ochranu domácích uživatelů a nekomerčních subjektů před viry, spywarem, rootkity a ostatními škodlivými kódy. Současně uživatele chrání před hrozbami v IM a P2P sítích. Program dále nabízí štít sloužící k zachytání nebezpečných skriptů a disponuje funkcí pro blokování potenciálně nebezpečných webových adres.

Changlog

Recenze

Stahuj

AVIRA Free Antivirus

Výsledek obrázku pro Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus antivirový program, který vás ochrání před viry z Internetu, makroviry, před neznámými a nerozpoznanými bootsektory a masterbootsektory. Antivir umožňuje pravidelnou automatickou aktualizaci z Internetu. Tento antivirový program neumožňuje kontrolu pošty.

Changlog

Recenze

Stahuj

Panda Free Antivirus

Výsledek obrázku pro Panda Free Antivirus

Panda Free Antivirus is the first free cloud-based antivirus thin-client. It consists of a lightweight antivirus agent that is connected in real-time to PandaLabs' Collective Intelligence servers to protect faster against the newest malware variants while barely impacting PC.

Changlog

Recenze

Stahuj

Kaspersky Free Antivirus Výsledek obrázku pro kaspersky free antivirus Kaspersky Free uses award-winning security technologies – and automatically receives real-time data about new threats – to help you protect your PC from a range of digital dangers.

Changlog

Recenze

Stahuj

2.Firewall

Comodo Firewall

Výsledek obrázku pro Comodo internet security

Comodo Internet Security je komplexní nástroj pro ochranu počítače a operačního systému proti útokům z Internetu. Program dokáže uživatele ochránit proti všem druhům virů a díky firewallu také proti dalším útokům z Internetu. K dispozici je rovněž funkce pro sledování změn v důležitých systémových souborech a registrech.

Changlog

Recenze

Stahuj

Private Firewall

Náhled programu Privatefirewall

Integrovaný software na váš systém, který se postará o bezpečnost vašeho počítače v síti internet. Aplikace se skládá z několika funkčních bloků, které se starají o maximální ochranu.

Changlog

Recenze

Stahuj

ZoneAlarm Free Firewall 2018

Free Firewall

Our personal firewall manages and monitors all incoming and outgoing traffic and shields you from hackers, malware and other online threats that put your privacy at risk.

Changlog

Recenze

Stahuj

GlassWire

Výsledek obrázku pro GlassWire

GlassWire is a slick looking free firewall that shows you exactly which programs are sending and receiving data over your network, and how much, making it easy to identify anything unusual. There's a huge amount of information available, which might seem alarming at first, but you can clear all of GlassWire's logs in a few seconds.

Download

TinyWall

Výsledek obrázku pro TinyWall

TinyWall is better known for what it doesn't do than what it does: unlike some free firewalls it doesn't interrupt you with pop-up warnings about what seems to be every second bit of data.

Download

3.Anti-Ransomware

RansomFree

Výsledek obrázku pro ransomfree

Cybereason RansomFree is a powerful free software that offers strong ransomware protection and prevention capabilities, to protect your Windows PC. Ransomware attacks are on the rise and it is imperative that you protect your Windows computer from this new form of malware. All our readers may be familiar with Ransomware and how it encrypts your data and then demands a ransom amount to give you access to your own data.

Changlog

Recenze

Stahuj

Anti-ransomware vaccine

Výsledek obrázku

Ransomware, ransomware, ransomware! This new form of malware has earned millions of dollars for cyber-criminals. It gets into your computer system, encrypts & locks your files and then demands money from you to unlock them. If you fail to pay up, you can kiss your data goodbye, as the malware is sure to delete all you files.

Changlog

Recenze

Stahuj

Online services

Název

Obrázek

Popis

Jak zabezpečit sociální sítě

Výsledek obrázku pro socialni site

O rizicích na internetu byl natočen film Seznam se bezpečně, který ve třech příbězích zobrazuje podle reálných událostí rizika spojená s používáním internetu.*

Jak zabezpečit Facebook

Jedinou možností, jak v dnešní éře internetu a sociálních sítí chránit svá data, je vůbec je nesdílet. To ale málokdo dokáže. Většina lidí by se přinejmenším měla řídit pravidlem, že to, za co by se styděla před svými rodiči a zaměstnavatelem, ke sdílení nepatří. Ne vždy se však každému své soukromí podaří stoprocentně uhlídat

Jak zabezpečit Instagram

Snažíme se vytvořit na Instagramu zábavné a bezpečné prostředí pro všechny. Věnujte chvíli času na přečtení těchto tipů týkajících se vytvořených nástrojů a doporučených postupů, které vám pomohou zajistit bezpečnost na Instagramu