Jak zabezpečit Tablet -

Zabezpečení  Druhy zabezpečení  Nastavení  Normy  Jak zabezpečit  Testování  Infrastruktura  Internet  Router  Počítačová síť  PC  Mobilu  Tablet  IoT  Sociální sítě  Bankovnictví  OS 

 

Název

Obrázek

Popis

Jak zabezpečit Android

Výsledek obrázku pro android

Operační systém Android je nejprodávanějším mobilním operačním systémem na světě – ve třetím kvartále roku 2011 dosáhl 52,6% podílu na trhu (podle prů- zkumu agentury Gartner). Uživatelé zařízení s OS Android vyhledávají nejen kvůli celkovému propojení s Google účtem (což obnáší například automatické zálohování kontaktů), ale i se sociálními sítěmi jako je Facebook nebo Twitter. Uživatelům jsou nabízeny statisí- ce aplikací, které jsou z velké části zdarma.

Jak zabezpečit iOS

Výsledek obrázku pro ios

Operační systém iOS, dále jen systém iOS, je mobilní operační systém, určený pro provoz přenosných zařízení typu smartphone, tablet, nebo multimediální centrum. Systém iOS byl představen v lednu roku 2007 společně s první verzí zařízení iPhone a dotykovou verzí přehrávače iPod. Do současnosti se vývoj systému posunul od první verze 1.0 do aktuální verze 7.1. Systém iOS je programován v programovacích jazycích C, C++ a Objectiv C.

 

Název

Popis

Antivirus

Antivirus programy pro odstranění virů

Bezpečnostní

Bezpečnostní nástroje pro zabezpečení Androidu.