Security OS - Úvod  Bezpečnost  Zabezpečení  Prevence  Crime  Trendy  Protokoly  Normy  Politiky  Zdroje dat  Security OS 

 

Název

Obrázek

Popis

Tails 2.0

Tails je živý operační systém, který můžete spustit na téměř jakýkoli počítač z DVD, USB klíčenky, nebo na SD kartě. Jeho cílem je zachovat vaše soukromí a anonymitu

Download

Kali Linux

Kali Linux je linuxová distribuce odvozená od Debianu, navržená pro digitální forenzní analýzu a penetrační testy. Představuje modifikovaný BackTrack, je plně kompatibilní s vývojovou platformou Debianu, čemuž mimo jiné odpovídá i plná synchronizace s příslušnými Debian aktualizačními repozitáře. Distribuce je určena pro potřebu bezpečnostních testů v prostředí organizací.

Download 32Bit

Download 64Bit

CAINE Linux

CAINE (Computer Aided vyšetřovacích Environment) je italský GNU / Linux živé distribuce vytvořen jako projekt Digital Forensics
V současné době je projektový manažer Nanni Bassetti. (Bari - Itálie)
CAINE nabízí kompletní forenzní prostředí, které je organizované integrovat stávající softwarové nástroje jako je programové vybavení moduly a poskytnout příjemné grafické rozhraní.

Download

Subgraph OS

Subgraph OS byl navržen od základu-up na snižování rizik v systémech koncových takže jednotlivců a organizací po celém světě mohou komunikovat, sdílet a spolupracovat bez strachu z dohledu nebo zásahu sofistikovanými protivníků prostřednictvím sítě nese útoků. Subgraph OS je navržen tak, aby bylo obtížné útoku. Toho je dosaženo pomocí systému kalení a proaktivní, pokračující zaměření na bezpečnost a útoku odporu. Subgraph OS také klade důraz na integritu instalačních softwarových balíků.

WEB

CentOS

CentOS se spuštěným GNOME

CentOS (Community ENTerprise Operating System) je volně dostupná linuxová distribuce založená na Red Hat Enterprise Linuxu. Je s ním 100% binárně kompatibilní a je podporována vlastní komunitou vývojářů. Kopíruje desetiletou podporu svého vzoru.

DVD ISO

Everything ISO

Minimal ISO

Qubes OS

Klepněte pro větší obrázek

Qubes OS je bezpečnostní orientovaný operační systém (OS). OS je software, který běží všechny ostatní programy v počítači. Některé příklady populárních operačních systémů jsou Microsoft Windows, Mac OS X, Android a iOS. Qubes je zdarma a open-source software (FOSS). To znamená, že každý je zdarma k použití, kopírovat a měnit software v žádném případě. To také znamená, že zdrojový kód je veřejně k dispozici, takže ostatní mohou přispět a audit ji.

Stahuj