Jak zabezpečit Mobil -

Home  Infrastruktura  Internet  Router  LAN  PC  Mobilu  Tablet  IoT  Sociální sítě  Bankovnictví  OS 

 


Název

Obrázek

Popis

Jak zabezpečit Android

Výsledek obrázku pro android

Operační systém Android je nejprodávanějším mobilním operačním systémem na světě – ve třetím kvartále roku 2011 dosáhl 52,6% podílu na trhu (podle prů- zkumu agentury Gartner). Uživatelé zařízení s OS Android vyhledávají nejen kvůli celkovému propojení s Google účtem (což obnáší například automatické zálohování kontaktů), ale i se sociálními sítěmi jako je Facebook nebo Twitter. Uživatelům jsou nabízeny statisí- ce aplikací, které jsou z velké části zdarma.

Jak zabezpečit iOS

Výsledek obrázku pro ios

Operační systém iOS, dále jen systém iOS, je mobilní operační systém, určený pro provoz přenosných zařízení typu smartphone, tablet, nebo multimediální centrum. Systém iOS byl představen v lednu roku 2007 společně s první verzí zařízení iPhone a dotykovou verzí přehrávače iPod. Do současnosti se vývoj systému posunul od první verze 1.0 do aktuální verze 7.1. Systém iOS je programován v programovacích jazycích C, C++ a Objectiv C.

Zabezpečení mobilních telefonů je stejně důležité jako jiných zařízení. Mobilní zařízení se stávají důležitou součástí denního života jeho majitele.

Název

Popis

Stáhni

Kaspersky Mobile Security

Plně funkční bezplatnou 7denní zkušební verzi můžete stáhnout kliknutím na tlačítko „STÁHNOUT“, které se nachází níže.  Kaspersky Mobile Security:  Skenuje viry, spyware a další hrozby Blokuje nebezpečné a phishingové stránky Filtruje nežádoucí hovory a SMS zprávy Skryje soukromé kontakty,  hovory a SMS zprávy.

Stáhni zde

avast! Free Mobile Security

Chrání vás před zákeřnými útoky a pomůže vám nají vaše ztracené nebo ukradené zařízení.

Stáhni zdarma

AVG Antivurs pro Android

Bezplatná špičková ochrana pro chytré telefony a tablety. V reálném čase chrání před viry a krádežemi. Aplikace AVG AntiVirus FREE pro systém Android™ chrání před viry, malwarem, spywarem a nevyžádanými textovými zprávami a také zajišťuje zabezpečení osobních údajů.

Stáhni zdarma